SendPulse (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: None.
km: គ្មាន

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ
