SendPulse (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Roles
ne: भूमिका

en: Hidden
ne: लुकेको

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
