SendPulse (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Message
nl: Bericht

en: edit
nl: bewerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Roles
nl: Rollen

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Hidden
nl: Verborgen

en: None.
nl: Geen.

en: revert
nl: terugzetten

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: clone
nl: dupliceren

en: export
nl: exporteer

en: translate
nl: vertalen

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: manage display
nl: weergave beheren

en: Secret
nl: Geheim

en: - Create new -
nl: - Nieuw aanmaken -
