SendPulse (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Roles
ro: Roluri

en: Phone
ro: Telefon

en: Hidden
ro: Ascuns

en: None.
ro: Niciunul.

en: revert
ro: revenire

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: manage display
ro: administrare afişare
