SendPulse (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය
