SendPulse (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Message
ta: தகவல்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
