SendPulse (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: None.
ug: يوق.
