Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Time
ast: Hora

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Comment ID
ast: ID del comentariu
