Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Time
az: Vaxt

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Comment ID
az: Şərh İD-si
