Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Comment ID
bo: དཔྱད་གཏམ་ཨང་རྟགས
