Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Time
da: Tid

en: User ID
da: Bruger ID

en: Comment ID
da: Kommentar-ID

en: Page URL
da: Side URL

en: label
da: etiket
