Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Time
eu: Ordua

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Comment ID
eu: Iruzkinaren IDa
