Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Time
fi: Aika

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Comment ID
fi: Kommentin ID

en: label
fi: etiketti
