Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Time
he: זמן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Comment ID
he: מזהה התגובה

en: label
he: תווית
