Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Time
lt: Laikas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Comment ID
lt: Komentaro ID
