Sentiment Analysis (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Time
pt: Hora

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Comment ID
pt: ID do comentário

en: label
pt: etiqueta
