Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Time
ar: الوقت

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Comment ID
ar: معرف التعليق
