Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Node ID
ca: ID del node

en: Time
ca: Hora

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Comment ID
ca: ID del comentari

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: label
ca: etiqueta
