Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Time
es: Hora

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Comment ID
es: ID del comentario

en: Page URL
es: URL de página

en: label
es: etiqueta
