Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Time
hi: समय

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Comment ID
hi: टिप्पणी आईडी

en: label
hi: लेबल
