Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Node ID
id: ID Node

en: Time
id: Waktu

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Comment ID
id: ID komentar

en: label
id: etiket
