Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Time
ro: Ora

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Comment ID
ro: Id-ul comentariului

en: label
ro: etichetă
