Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Time
uk: Час

en: User ID
uk: ID користувача

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: label
uk: мітка

en: Sensitivity
uk: Чутливість
