Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Node ID
jv: ID Node

en: Time
jv: Wektu

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Comment ID
jv: ID Komèntar
