Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Time
km: ពេលវេលា

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Comment ID
km: លេខ​សម្គាល់​មតិ​យោបល់
