Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Time
oc: Ora

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Comment ID
oc: Identificant (ID) del comentari
