Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Time
sk: Čas

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: label
sk: popis
