Sentiment Analysis (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Node ID
vi: ID node

en: Time
vi: Thời gian

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Comment ID
vi: ID bài bình luận

en: label
vi: nhãn
