Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Time
et: Aeg

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: label
et: silt
