Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Time
fr: Heure

en: User ID
fr: Identifiant (ID) utilisateur

en: Comment ID
fr: Identifiant (ID) du commentaire

en: Page URL
fr: URL de la page

en: label
fr: libellé
