Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Time
hu: Idő

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Comment ID
hu: Hozzászólás azonosítója

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: label
hu: felirat
