Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Time
nl: Tijd

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Page URL
nl: Pagina-URL
