Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Time
pl: Czas

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Comment ID
pl: ID komentarza

en: Page URL
pl: URL strony

en: label
pl: etykieta
