Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Time
sv: Tid

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Comment ID
sv: Kommentarens ID

en: label
sv: etikett
