Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Time
tr: Zaman

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Comment ID
tr: Yorum ID

en: Page URL
tr: Sayfa URL'si

en: label
tr: etiket
