Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Time
cs: Čas

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Comment ID
cs: ID komentáře
