Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: Time
de: Zeit

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Comment ID
de: Kommentar-ID

en: Page URL
de: Seiten-URL

en: label
de: Beschriftung
