Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Time
el: Ώρα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Comment ID
el: ID σχολίου

en: label
el: ετικέτα
