Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gd: Cuir

en: Node ID
gd: ID an nòd

en: Time
gd: Àm

en: User ID
gd: ID a' chleachdaiche

en: Comment ID
gd: ID a' bheachd
