Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Time
gl: Hora

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Comment ID
gl: ID do comentario

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: label
gl: etiqueta
