Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Node ID
it: ID del nodo

en: Time
it: Data e ora

en: User ID
it: ID utente

en: Comment ID
it: ID commento

en: label
it: etichetta
