Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Time
lv: Laiks

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Comment ID
lv: Komentāra ID
