Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Node ID
fa: هویت گره

en: Time
fa: زمان

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Comment ID
fa: هویت نظر
