Sentiment Analysis (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Node ID
ru: ID материала

en: Time
ru: Время

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Comment ID
ru: ID комментария

en: Page URL
ru: URL страницы

en: label
ru: метка
