SEO Checklist (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Download
nl: Downloaden

en: Save
nl: Opslaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Keep track of your Drupal Search Engine Optimization tasks.
nl: Bijhouden van uw Drupal Search Engine Optimization taken.

en: Extras
nl: Extra's

en: Completed on %date by !username
nl: Afgerond op %date door !username

en: Link to Volacci to thank them for this awesome module.
nl: Link naar Volacci om hen te bedanken voor deze geweldige module.

en: A small link will appear at the very bottom of your website. You can disable it at any time by un-checking this box. We really appreciate it!
nl: Er verschijnt een link onderaan je websitepagina. Met dit selectievakje kunt u de link op ieder moment weer uitschakelen.

en: Listen to the <a href="@podcast">Volacci Drupal SEO Podcast</a> for more tips and tricks about Drupal SEO.
nl: Luister naar de <a href="@podcast">Volacci Drupal SEO Podcast</a> voor meer tips en trucs op het gebied van Drupal SEO.

en: A Search Engine Optimization checklist for Drupal.
nl: Een zoekmachineoptimalisatie-checklist voor Drupal.

en: <a href="@book-purchase">Purchase from Packt Publishing</a>
nl: <a href="@book-purchase">Koop bij Packt Publishing</a>
