SEO Checklist (7.x-4.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Download
fi: Lataa

en: Configure
fi: Määrittele

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Tools
fi: Työkalut

en: Create account
fi: Luo käyttäjätili
