SEO Checklist (7.x-4.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Download
is: Hala niður

en: Configure
is: Stilla

en: Performance
is: Afköst

en: Tools
is: Tól

en: Create account
is: Stofna aðgang
