SEO Checklist (7.x-4.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Download
sv: Ladda ned

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Performance
sv: Prestanda

en: Tools
sv: Verktyg

en: Create account
sv: Skapa konto

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Page titles
sv: Sidtitlar

en: More info
sv: Mer information

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering
