SEO Checklist (7.x-4.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Performance
te: పనితీరు

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Page titles
te: పుటల శీర్షికలు
