SEO Checklist (7.x-4.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Performance
az: Performans

en: Tools
az: Alətlər
